Meble i pokrycia podłogowe - Oferty

Maty - rozwiązanie strefa czyszczenia

20-06-2018  Maty - rozwiązanie strefa czyszczenia

Będziemy dostarczać Twojej firmie kompleksowe rozwiązanie wycieraczki. Oferujemy maty do usunięcia najgrubszych brud, maty, które zapobiegają przedostawaniu się wilgoci i brudu na cienkiej podeszwy przychodzących rund lub wózkami. I to na pewno nie jest wszystko! Maty nasze oferty są nie tylko zadaniem wysoce funkcjonalne, ale jeśli logo na macie staje się skuteczny element reklamowy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, chętnie doradzi.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty z logo firmy

19-06-2018  Maty z logo firmy

Maty pracować z logo firmy jako wkład powitalny reklama, marketing jest skutecznym elementem niemal wszystkich większych firm. Pracy z firmy logo maty wykonane są z wysokiej jakości materiału, antypoślizgowa i można je łatwo umyć. Maty są kształty i kolory są stabilne i idealne wprowadzenie do szczegółu banków, restauracji, sklepów itp skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Czekamy na Twoje pytania.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Meble ze stali nierdzewnej,metalu,drewna

19-06-2018  Meble ze stali nierdzewnej,metalu,drewna

Produkujemy nowoczesne meble ze stali nierdzewnej, metalu lub drewna w ponadczasowych walorach wewnętrznych i zewnętrznych, do stosowania w domach i przedsiębiorstwach handlowych. Stylowa elegancja w postaci stali nierdzewnej, ponadczasowego designu i maksymalnej funkcjonalności mebli wykonana ze stali nierdzewnej, metalu lub drewna. Odpowiednie dla domu, ale także do profesjonalnej kuchni.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tanie dywany - wyprzedaż

19-06-2018  Tanie dywany - wyprzedaż

Tanie dywany - wyprzedaż. Dostarczamy naszym klientom tanie dywany. Wysokiej jakości dywany w atrakcyjnej cenie promocyjnej, można wybierać spośród wielu rodzai od klasycznych, sztuk-owych po dywany dziecięce. W zależności od rzeczywistej oferty. Nawet wśród tanich dywanów można znaleźć jakościowy materiał, oryginalne wzornictwo i praktyczne akcesoria do każdego wnętrza. Skontaktuj się z nami, a my chętnie doradzimy podczas wyboru i pomożemy z montażem.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Mata tekstylna CATWELL

18-06-2018  Mata tekstylna CATWELL

Szukasz skutecznego czyszczenia maty tekstylne strefę Wejście? Następnie zapoznać się z naszą ofertą, jesteśmy przekonani, że bogaty asortyment naszej firmy mogą wybierać. Na przykład, maty tekstylne Catwell są nie tylko bardzo skuteczny druga strefa czyszczenia, ale czy logo firmy, a także imponującą reklamy. Na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami, jesteśmy szczęśliwi mogąc zaoferować produkt bezpośrednio dostosowane do Twoich potrzeb.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Samonośny skrobak na matę

17-06-2018  Samonośny skrobak na matę

Samonośny skrobak przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń najgrubszych jak błoto, kamienie z ulicy, ale także śnieg. Mata jest również zwykle następuje innych stref czyszczących, co zapewnia całkowite czyszczenie i zapobiega przedostawaniu się nie tylko brud, ale także wilgoci. Wymiary maty konsolowe zgarniające ułożone według potrzeb i życzeń. Skontaktuj się z nami, jesteśmy bardzo zadowoleni, aby poprowadzić Cię przez nie tylko naszego asortymentu, ale również zrealizowała kontrakty. Czekamy na Ciebie!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Matujący TOPWELL

16-06-2018  Matujący TOPWELL

Organizujemy przestrzenie wejściowe mata wysoce funkcjonalny Topwell. Topwell mata składa się z płytek aluminiowych różne szerokości w zależności od typu, które są połączone ze sobą umiejętnie drutu ze stali i kauczuku oddzielonych pierścieni pośrednich. Kontakt w sprawie szczegółów. Wierzymy, że wejście matujące Topwell będą zadowoleni, a także wielu naszych klientów. Czekamy na Twoje pytania!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Wysokiej jakośći ryżowary

15-06-2018  Wysokiej jakośći ryżowary

Dostarczamy wysokiej jakości ryżowary do przygotowania pysznego ryżu. Ryżowary są produkowane w Niemczech zgodnie z modelem Thai, zapewniamy 2 lata gwarancji. Dzięki szczególnego rodzaju gotowaniu ryż ciepło trzyma przez długi czas.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Mata z logo na zewnątrz

13-06-2018  Mata z logo na zewnątrz

Strefa czyszczenia wejście ma inne funkcje, pokazuje odkryte maty z logo firmowym. Nie tylko doskonale spełnia warunki czyszczenia stref, ale również zwiększa poczucie zaciągnie renomowanej firmy, która jest uzależniona od nazwy. Zapoznać się z naszą ofertą i zastanowić nad funkcjonalności, jak również element reklamowy w formie logo na zewnątrz maty. Kontakt z nami, jesteśmy szczęśliwi, aby pokazać naszą pracę tak daleko. Mamy nadzieję, że Państwo również wybrać. Czekamy na Ciebie!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Taśma antypoślizgowa

12-06-2018  Taśma antypoślizgowa

Taśma antypoślizgowa na schody i podłogi. Bezpieczeństwo jest dla nas wszystkim, z tego powodu staramy się oferować suplementów, które często mdły chociaż, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia niezbędne. Samoprzylepna taśma antypoślizgowa z szorstką warstwę węgliku krzemu ostrym piaskiem, jest przeznaczony do wszystkich rodzajów podłóg i schodów. Zapewnienia bezpieczeństwa, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Bardzo chętnie Cię przez naszego asortymentu.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Nakładki na schody

12-06-2018  Nakładki na schody

Sprzedajemy nakładki na schody. Masz drewniane lub metalowe schody, możesz zaopatrzyć je w praktyczne nakładki na schody. W naszej ofercie oferujemy nakładki na schody. Nakładki można wybierać z wielu kolorów, od jasnego odcienia do najciemniejszego. Wymiary nakładek na schody 28 x 65 cm. Więcej na naszej stronie internetowej.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ochrona schodów i akcesoria

11-06-2018  Ochrona schodów i akcesoria

Zapewnimy bezpieczeństwo do pomieszczeń do zainstalowania krawędzie bezpieczeństwa schody i poręcze. Schody noski i paski skutecznie uniknąć ryzyka poślizgu. Oferujemy różne typy noży do marmuru, drewna, betonu, stali i innych czynności. Kolory oferowane taśmy są zgodne z zaleceniami dotyczącymi etykietowania. Kontakt w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, jesteśmy szczęśliwi, aby wyjaśnić zasady przyłączenia. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Dywany dziecięce

11-06-2018  Dywany dziecięce

Oferujemy dywany dla dzieci, które są doskonałym dodatkiem do pokoi dziecięcych. Dywany dla dzieci mogą być stosowane jako miejsce do zabawy lub może być bezpośrednio umieszczony na podłodze jako trwały dywan. Oferujemy dywany dla dzieci z motywami autostrad i dróg, miast, gospodarstw, gry Chińczyk lub Twister. W naszej ofercie można kupić dywany dla dzieci z motywami postaci z bajek. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Dywaniki

10-06-2018  Dywaniki

Oferujemy szeroką gamę dywaników. Dywaniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mogą być stosowane w szczególności w obszarach mieszkalnych, ale także w biurach lub salach konferencyjnych. Dostarczamy dywany do przestrzeni o różnym poziomach obciążenia. Dywaniki można wybierać z wielu kolorów i rozmiarów w zależności od Państwa życzenia. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt przez telefon lub osobiście.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Folia obejmująca  EASY DEK

09-06-2018  Folia obejmująca EASY DEK

Oferujemy maty i strefy czyszczące oraz produkty komplementarne. Jedną z tych opcji jest pokrycie Film Łatwa rozkładem. Film pokrywa Łatwy Dek jest przeznaczony do skutecznej ochrony przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniem. Jest to bardzo mocna i wytrzymała folia samoprzylepna, która przeznaczona jest przede wszystkim do ochrony dywan, ale również inne powierzchnie podłogowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, chętnie doradzi.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...