Meble i pokrycia podłogowe - Oferty

Mata z logo na zewnątrz

18-08-2018  Mata z logo na zewnątrz

Strefa czyszczenia wejście ma inne funkcje, pokazuje odkryte maty z logo firmowym. Nie tylko doskonale spełnia warunki czyszczenia stref, ale również zwiększa poczucie zaciągnie renomowanej firmy, która jest uzależniona od nazwy. Zapoznać się z naszą ofertą i zastanowić nad funkcjonalności, jak również element reklamowy w formie logo na zewnątrz maty. Kontakt z nami, jesteśmy szczęśliwi, aby pokazać naszą pracę tak daleko. Mamy nadzieję, że Państwo również wybrać. Czekamy na Ciebie!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Taśma antypoślizgowa

17-08-2018  Taśma antypoślizgowa

Taśma antypoślizgowa na schody i podłogi. Bezpieczeństwo jest dla nas wszystkim, z tego powodu staramy się oferować suplementów, które często mdły chociaż, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia niezbędne. Samoprzylepna taśma antypoślizgowa z szorstką warstwę węgliku krzemu ostrym piaskiem, jest przeznaczony do wszystkich rodzajów podłóg i schodów. Zapewnienia bezpieczeństwa, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Bardzo chętnie Cię przez naszego asortymentu.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Nakładki na schody

17-08-2018  Nakładki na schody

Sprzedajemy nakładki na schody. Masz drewniane lub metalowe schody, możesz zaopatrzyć je w praktyczne nakładki na schody. W naszej ofercie oferujemy nakładki na schody. Nakładki można wybierać z wielu kolorów, od jasnego odcienia do najciemniejszego. Wymiary nakładek na schody 28 x 65 cm. Więcej na naszej stronie internetowej.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ochrona schodów i akcesoria

16-08-2018  Ochrona schodów i akcesoria

Zapewnimy bezpieczeństwo do pomieszczeń do zainstalowania krawędzie bezpieczeństwa schody i poręcze. Schody noski i paski skutecznie uniknąć ryzyka poślizgu. Oferujemy różne typy noży do marmuru, drewna, betonu, stali i innych czynności. Kolory oferowane taśmy są zgodne z zaleceniami dotyczącymi etykietowania. Kontakt w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, jesteśmy szczęśliwi, aby wyjaśnić zasady przyłączenia. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Dywany dziecięce

16-08-2018  Dywany dziecięce

Oferujemy dywany dla dzieci, które są doskonałym dodatkiem do pokoi dziecięcych. Dywany dla dzieci mogą być stosowane jako miejsce do zabawy lub może być bezpośrednio umieszczony na podłodze jako trwały dywan. Oferujemy dywany dla dzieci z motywami autostrad i dróg, miast, gospodarstw, gry Chińczyk lub Twister. W naszej ofercie można kupić dywany dla dzieci z motywami postaci z bajek. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Dywaniki

15-08-2018  Dywaniki

Oferujemy szeroką gamę dywaników. Dywaniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mogą być stosowane w szczególności w obszarach mieszkalnych, ale także w biurach lub salach konferencyjnych. Dostarczamy dywany do przestrzeni o różnym poziomach obciążenia. Dywaniki można wybierać z wielu kolorów i rozmiarów w zależności od Państwa życzenia. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt przez telefon lub osobiście.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Folia obejmująca  EASY DEK

14-08-2018  Folia obejmująca EASY DEK

Oferujemy maty i strefy czyszczące oraz produkty komplementarne. Jedną z tych opcji jest pokrycie Film Łatwa rozkładem. Film pokrywa Łatwy Dek jest przeznaczony do skutecznej ochrony przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniem. Jest to bardzo mocna i wytrzymała folia samoprzylepna, która przeznaczona jest przede wszystkim do ochrony dywan, ale również inne powierzchnie podłogowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, chętnie doradzi.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ramki do maty

11-08-2018  Ramki do maty

Bezpieczne maty instalacje podłączone do odpowiedniej ramki. Oferujemy ramek do osadzania w podłodze, wzmocnione ramy dla ciężkich przepływu ramek, ale należy też zwężona gumowe maty tekstylne lub maty gumowe dla zadzie Karwell. Mat przymocowany do podwozia gwarantuje mocne umieszczenie maty bez możliwości przemieszczenia, unikając potknięcia krawędzi maty, zapewniając barierę-plus tylko całkowicie zamontowana mata wygląda lepiej niż luźne określoną matę.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty przemysłowe w warsztatach

10-08-2018  Maty przemysłowe w warsztatach

Zapewniamy bezpieczne środowisko pracy w warsztatach i zakładach dostarczających maty przemysłowe. maty przemysłowe naszej oferty wykonane są ze sprawdzonych materiałów, są trwałe i spełniają wszystkie wymagania w zakresie bezpieczeństwa w pracy. Patrząc matę przemysłowego w operacjach gastronomicznych, zakładów produkcyjnych, a może malować sklepy i spawanie? Na każdą potrzebę mamy rozwiązanie. Skontaktuj się z nami i powiedz nam warunki znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie. Czekamy na Państwa wymagań.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty dla basenów i  pryszniców

09-08-2018  Maty dla basenów i pryszniców

Oferta dla swoich basenów, pryszniców, sauny, basen specjalnymi matami. Maty Basen uniknąć przypadkowych urazów, nie chłonie wody i jest doskonale utrzymane. Proponujemy np. Impregnacja Basen mata Miękka powierzchnia Krok polietylenu, trwałe winylu Lagune najbardziej znane chemikalia i oleje, prysznic i do kąpieli mat Aquawell i więcej. Skontaktuj się z nami swoimi wymaganiami, chętnie doradzi matę do swoich potrzeb.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty tekstylne dla drobnego brudu

08-08-2018  Maty tekstylne dla drobnego brudu

Oferujemy szeroki wybór mat tekstylnych który może być zainstalowany tuż przed drzwiami wejściowymi, aby zapobiec przedostawaniu się drobnych zanieczyszczeń i wilgoci. Dywaniki nasza oferta skutecznie uniemożliwić wejście drobniejsze zanieczyszczenia do wnętrza, ale również promować wizerunek logo firmy zawierający umiejętnie. maty tekstylne zatem nie tylko praktyczna konieczność, ale także imponująca detal reklamowych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty wejściowe na gruby brud

07-08-2018  Maty wejściowe na gruby brud

Oferujemy skuteczną maty wejściowe przeznaczone dla grubych zanieczyszczeń. Czyszczenie strefy przy wejściu do budynku jest jednym z najważniejszych, a nie tylko prawidłowo wybranych mat będzie zapobiegać przedostawaniu się zanieczyszczeń do budynku, na przykład wprowadzając buta, koła wózek, itp, ale także ustawić pierwsze wrażenie, które chcesz przychodzącego spuście. Kontakt z nami, jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni wejście mat do zaledwie potrzeb budynku. Czekamy na Ciebie!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty - rozwiązanie strefa czyszczenia

03-08-2018  Maty - rozwiązanie strefa czyszczenia

Będziemy dostarczać Twojej firmie kompleksowe rozwiązanie wycieraczki. Oferujemy maty do usunięcia najgrubszych brud, maty, które zapobiegają przedostawaniu się wilgoci i brudu na cienkiej podeszwy przychodzących rund lub wózkami. I to na pewno nie jest wszystko! Maty nasze oferty są nie tylko zadaniem wysoce funkcjonalne, ale jeśli logo na macie staje się skuteczny element reklamowy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, chętnie doradzi.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty z logo firmy

02-08-2018  Maty z logo firmy

Maty pracować z logo firmy jako wkład powitalny reklama, marketing jest skutecznym elementem niemal wszystkich większych firm. Pracy z firmy logo maty wykonane są z wysokiej jakości materiału, antypoślizgowa i można je łatwo umyć. Maty są kształty i kolory są stabilne i idealne wprowadzenie do szczegółu banków, restauracji, sklepów itp skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Czekamy na Twoje pytania.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Meble ze stali nierdzewnej,metalu,drewna

02-08-2018  Meble ze stali nierdzewnej,metalu,drewna

Produkujemy nowoczesne meble ze stali nierdzewnej, metalu lub drewna w ponadczasowych walorach wewnętrznych i zewnętrznych, do stosowania w domach i przedsiębiorstwach handlowych. Stylowa elegancja w postaci stali nierdzewnej, ponadczasowego designu i maksymalnej funkcjonalności mebli wykonana ze stali nierdzewnej, metalu lub drewna. Odpowiednie dla domu, ale także do profesjonalnej kuchni.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...