Meble i pokrycia podłogowe - Oferty

Maty tekstylne dla drobnego brudu

20-04-2018  Maty tekstylne dla drobnego brudu

Oferujemy szeroki wybór mat tekstylnych który może być zainstalowany tuż przed drzwiami wejściowymi, aby zapobiec przedostawaniu się drobnych zanieczyszczeń i wilgoci. Dywaniki nasza oferta skutecznie uniemożliwić wejście drobniejsze zanieczyszczenia do wnętrza, ale również promować wizerunek logo firmy zawierający umiejętnie. maty tekstylne zatem nie tylko praktyczna konieczność, ale także imponująca detal reklamowych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty wejściowe na gruby brud

19-04-2018  Maty wejściowe na gruby brud

Oferujemy skuteczną maty wejściowe przeznaczone dla grubych zanieczyszczeń. Czyszczenie strefy przy wejściu do budynku jest jednym z najważniejszych, a nie tylko prawidłowo wybranych mat będzie zapobiegać przedostawaniu się zanieczyszczeń do budynku, na przykład wprowadzając buta, koła wózek, itp, ale także ustawić pierwsze wrażenie, które chcesz przychodzącego spuście. Kontakt z nami, jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni wejście mat do zaledwie potrzeb budynku. Czekamy na Ciebie!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Regały półkowe

16-04-2018  Regały półkowe

Do zaoferowania mamy półki, które mogą być łatwo regulowane i wysuwane. Najczęściej są stosowane w archiwach, biurach, magazynach, itp... Regały półkowe są przeznaczone dla średnich i dużych obciążeń. Dzięki kompatybilnemu modułowi systemy regałów mogą być uzupełniane w zależności od aktualnych potrzeb. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: MONTY Urban s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty - rozwiązanie strefa czyszczenia

15-04-2018  Maty - rozwiązanie strefa czyszczenia

Będziemy dostarczać Twojej firmie kompleksowe rozwiązanie wycieraczki. Oferujemy maty do usunięcia najgrubszych brud, maty, które zapobiegają przedostawaniu się wilgoci i brudu na cienkiej podeszwy przychodzących rund lub wózkami. I to na pewno nie jest wszystko! Maty nasze oferty są nie tylko zadaniem wysoce funkcjonalne, ale jeśli logo na macie staje się skuteczny element reklamowy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, chętnie doradzi.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty z logo firmy

14-04-2018  Maty z logo firmy

Maty pracować z logo firmy jako wkład powitalny reklama, marketing jest skutecznym elementem niemal wszystkich większych firm. Pracy z firmy logo maty wykonane są z wysokiej jakości materiału, antypoślizgowa i można je łatwo umyć. Maty są kształty i kolory są stabilne i idealne wprowadzenie do szczegółu banków, restauracji, sklepów itp skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Czekamy na Twoje pytania.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Meble ze stali nierdzewnej,metalu,drewna

14-04-2018  Meble ze stali nierdzewnej,metalu,drewna

Produkujemy nowoczesne meble ze stali nierdzewnej, metalu lub drewna w ponadczasowych walorach wewnętrznych i zewnętrznych, do stosowania w domach i przedsiębiorstwach handlowych. Stylowa elegancja w postaci stali nierdzewnej, ponadczasowego designu i maksymalnej funkcjonalności mebli wykonana ze stali nierdzewnej, metalu lub drewna. Odpowiednie dla domu, ale także do profesjonalnej kuchni.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Regały paletowe

14-04-2018  Regały paletowe

Sprzedajemy wytrzymałe i stabilne regały paletowe z prostą i szybką instalacją. Regały paletowe są bardzo zmienne. Oferujemy wiele możliwości zaplanowania oraz systemy pamięci masowej dostosowane do specyficznych potrzeb i operacji. Regały paletowe są wykończone ekologiczną farbą proszkową pokryta epoksydową. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: MONTY Urban s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tanie dywany - wyprzedaż

14-04-2018  Tanie dywany - wyprzedaż

Tanie dywany - wyprzedaż. Dostarczamy naszym klientom tanie dywany. Wysokiej jakości dywany w atrakcyjnej cenie promocyjnej, można wybierać spośród wielu rodzai od klasycznych, sztuk-owych po dywany dziecięce. W zależności od rzeczywistej oferty. Nawet wśród tanich dywanów można znaleźć jakościowy materiał, oryginalne wzornictwo i praktyczne akcesoria do każdego wnętrza. Skontaktuj się z nami, a my chętnie doradzimy podczas wyboru i pomożemy z montażem.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Mata tekstylna CATWELL

13-04-2018  Mata tekstylna CATWELL

Szukasz skutecznego czyszczenia maty tekstylne strefę Wejście? Następnie zapoznać się z naszą ofertą, jesteśmy przekonani, że bogaty asortyment naszej firmy mogą wybierać. Na przykład, maty tekstylne Catwell są nie tylko bardzo skuteczny druga strefa czyszczenia, ale czy logo firmy, a także imponującą reklamy. Na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami, jesteśmy szczęśliwi mogąc zaoferować produkt bezpośrednio dostosowane do Twoich potrzeb.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Samonośny skrobak na matę

12-04-2018  Samonośny skrobak na matę

Samonośny skrobak przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń najgrubszych jak błoto, kamienie z ulicy, ale także śnieg. Mata jest również zwykle następuje innych stref czyszczących, co zapewnia całkowite czyszczenie i zapobiega przedostawaniu się nie tylko brud, ale także wilgoci. Wymiary maty konsolowe zgarniające ułożone według potrzeb i życzeń. Skontaktuj się z nami, jesteśmy bardzo zadowoleni, aby poprowadzić Cię przez nie tylko naszego asortymentu, ale również zrealizowała kontrakty. Czekamy na Ciebie!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Matujący TOPWELL

11-04-2018  Matujący TOPWELL

Organizujemy przestrzenie wejściowe mata wysoce funkcjonalny Topwell. Topwell mata składa się z płytek aluminiowych różne szerokości w zależności od typu, które są połączone ze sobą umiejętnie drutu ze stali i kauczuku oddzielonych pierścieni pośrednich. Kontakt w sprawie szczegółów. Wierzymy, że wejście matujące Topwell będą zadowoleni, a także wielu naszych klientów. Czekamy na Twoje pytania!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Wysokiej jakośći ryżowary

10-04-2018  Wysokiej jakośći ryżowary

Dostarczamy wysokiej jakości ryżowary do przygotowania pysznego ryżu. Ryżowary są produkowane w Niemczech zgodnie z modelem Thai, zapewniamy 2 lata gwarancji. Dzięki szczególnego rodzaju gotowaniu ryż ciepło trzyma przez długi czas.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej

09-04-2018  Grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej

Alaska New stal nierdzewna chłodnicy, składający się z unikatowych profilach.
Rury Stance mają bulwiasty kształt i przekrój owalny rury profil.Tyto materiał ze stali nierdzewnej sprawia, że grzejnik ALASKA bardzo ekskluzywny nowoczesny dodatek do koupelny.Více w naszym e-sklepie.Wysokość: 790 mm
Szerokość: 600 mm
Skok:565

Firma: Koupelnové žebříky
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Mata z logo na zewnątrz

08-04-2018  Mata z logo na zewnątrz

Strefa czyszczenia wejście ma inne funkcje, pokazuje odkryte maty z logo firmowym. Nie tylko doskonale spełnia warunki czyszczenia stref, ale również zwiększa poczucie zaciągnie renomowanej firmy, która jest uzależniona od nazwy. Zapoznać się z naszą ofertą i zastanowić nad funkcjonalności, jak również element reklamowy w formie logo na zewnątrz maty. Kontakt z nami, jesteśmy szczęśliwi, aby pokazać naszą pracę tak daleko. Mamy nadzieję, że Państwo również wybrać. Czekamy na Ciebie!

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Łazienka połączona drabinka ze stali nie

08-04-2018  Łazienka połączona drabinka ze stali nie

Łazienka drabiny, ze stali nierdzewnej w połączeniu z ręcznie najwyższej jakości wykonania. Ceny grzejników ze stali nierdzewnej w połączeniu z 6 000 do CZK. Więcej informacji można znaleźć w naszym sklepie.

Firma: Koupelnové žebříky
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...