Meble i pokrycia podłogowe - Oferty

Meble ze stali nierdzewnej,metalu,drewna

07-10-2018  Meble ze stali nierdzewnej,metalu,drewna

Produkujemy nowoczesne meble ze stali nierdzewnej, metalu lub drewna w ponadczasowych walorach wewnętrznych i zewnętrznych, do stosowania w domach i przedsiębiorstwach handlowych. Stylowa elegancja w postaci stali nierdzewnej, ponadczasowego designu i maksymalnej funkcjonalności mebli wykonana ze stali nierdzewnej, metalu lub drewna. Odpowiednie dla domu, ale także do profesjonalnej kuchni.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tanie dywany - wyprzedaż

07-10-2018  Tanie dywany - wyprzedaż

Tanie dywany - wyprzedaż. Dostarczamy naszym klientom tanie dywany. Wysokiej jakości dywany w atrakcyjnej cenie promocyjnej, można wybierać spośród wielu rodzai od klasycznych, sztuk-owych po dywany dziecięce. W zależności od rzeczywistej oferty. Nawet wśród tanich dywanów można znaleźć jakościowy materiał, oryginalne wzornictwo i praktyczne akcesoria do każdego wnętrza. Skontaktuj się z nami, a my chętnie doradzimy podczas wyboru i pomożemy z montażem.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Wysokiej jakośći ryżowary

03-10-2018  Wysokiej jakośći ryżowary

Dostarczamy wysokiej jakości ryżowary do przygotowania pysznego ryżu. Ryżowary są produkowane w Niemczech zgodnie z modelem Thai, zapewniamy 2 lata gwarancji. Dzięki szczególnego rodzaju gotowaniu ryż ciepło trzyma przez długi czas.

Firma: U MODRÉHO SLONA
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Nakładki na schody

30-09-2018  Nakładki na schody

Sprzedajemy nakładki na schody. Masz drewniane lub metalowe schody, możesz zaopatrzyć je w praktyczne nakładki na schody. W naszej ofercie oferujemy nakładki na schody. Nakładki można wybierać z wielu kolorów, od jasnego odcienia do najciemniejszego. Wymiary nakładek na schody 28 x 65 cm. Więcej na naszej stronie internetowej.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Dywany dziecięce

29-09-2018  Dywany dziecięce

Oferujemy dywany dla dzieci, które są doskonałym dodatkiem do pokoi dziecięcych. Dywany dla dzieci mogą być stosowane jako miejsce do zabawy lub może być bezpośrednio umieszczony na podłodze jako trwały dywan. Oferujemy dywany dla dzieci z motywami autostrad i dróg, miast, gospodarstw, gry Chińczyk lub Twister. W naszej ofercie można kupić dywany dla dzieci z motywami postaci z bajek. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Dywaniki

28-09-2018  Dywaniki

Oferujemy szeroką gamę dywaników. Dywaniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mogą być stosowane w szczególności w obszarach mieszkalnych, ale także w biurach lub salach konferencyjnych. Dostarczamy dywany do przestrzeni o różnym poziomach obciążenia. Dywaniki można wybierać z wielu kolorów i rozmiarów w zależności od Państwa życzenia. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt przez telefon lub osobiście.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...