Metal i inżynieria mechaniczna - Oferty

Pamiątkowe wytłoczenia

15-10-2018  Pamiątkowe wytłoczenia

Mamy do czynienia z okolicznościowym wytłoczeniem. Stworzymy unikalne pamiątkowe medale lub monety w kilku materialnych projektach, które na zawsze przypomną Twoim właścicielom wydarzenia, które sprawi, że będziesz niezapomniany z okazji upamiętnienia. Współpracujemy z CMQC, aby zrealizować pamiątkowe wykopaliska. W przypadku jakichkolwiek niedogodności prosimy o kontakt, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia do gwintowania

15-10-2018  Narzędzia do gwintowania

Sprzedajemy narzędzia do gwintowania - prowadzimy hurtownie. Dostarczamy gwintowniki - maszynowe: do obróbki lub do nakrętek. Gwintowniki ręczne; gwintowe zestawy narzędzi, bity i gwintowniki maszynowe, pokrętka - ręczna lub uniwersalna. Ponadto dostarczamy głowice samo-gwintujące oraz nożyki do gwintu. Zapewniamy fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami!

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Akcesoria do wnętrz wykonane z metalu

13-10-2018  Akcesoria do wnętrz wykonane z metalu

Jesteśmy profesjonalistami w branży metalowej i ślusarskiej. Mamy pełną świadomość nie tylko praktycznych aspektów metalu, ale także jego nietypowego piękna. Potencjał metalu tkwi w elegancji i oryginalności, tutaj w funkcjach, jakich oczekujesz od akcesoriów wewnętrznych. Jeśli jesteś zainteresowany starzeniem metalowych akcesoriów, skontaktuj się z nami, chętnie przedstawimy Ci możliwości tego materiału.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Stal i struktura szkła w Pradze

13-10-2018  Stal i struktura szkła w Pradze

Produkujemy struktury szkła w postaci całej ściany lub po przegródek, w tym szlifowanie logo i inne ozdoby. W ten sposób można poprawić wygląd swojego miejsca w tym konstrukcji stalowych i szklanych w harmonii z różnych materiałów. Stal i struktura szkła w Twoim mieszkaniu tworzą ponadczasowe i funkcjonalne elementy. Aby uzyskać pełne informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Frezy

13-10-2018  Frezy

Oferujemy frezy różnego typu w zależności od potrzeby zastosowania. Zajmujemy się dystrybucją frezów: czołowo-palcowych, kątowych, walcowych z ostrzami, walcowo-czołowych oraz frezów kopiujących. Kompletną ofertę wszystkich frez można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Produkcja półek magazynowych

11-10-2018  Produkcja półek magazynowych

Zajmujemy się produkcją półek magazynowych. Wykonujemy na zamówienie regały magazynowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasze magazyny będą używane z naszymi półkami. Jesteśmy również w stanie produkować nietypowe elementy, dzięki czemu Twoja powierzchnia magazynowa jest maksymalnie funkcjonalna. Oczywiście półki magazynowe to wysokiej jakości lakier proszkowy, który chroni przed zużyciem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, nasi specjaliści będą bardzo podekscytowani Twoj

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Wysokiej jakości wykonanie na zamówienie

08-10-2018  Wysokiej jakości wykonanie na zamówienie

Jesteśmy profesjonalistami w produkcji niestandardowej ślusarza. Celem naszych starań jest dobre imię, które oznacza uczciwą, wysoką jakość pracy i referencje zadowolonych klientów. Jesteśmy dokładnie partnerem, do którego możesz się zwrócić, wymagając wysokiej jakości produkcji ślusarza. Będziemy słuchać twoich życzeń, oceniać opcje, dostarczać cenę i realizować zamówienie. Jesteśmy rzetelni i przestrzegamy uzgodnionych terminów. Czekamy na Ciebie!

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Mikrometr

06-10-2018  Mikrometr

Dostarczamy mikrometry do stosowania w produkcji maszyn. Oferujemy mikrometry różnego rodzaju: mikrometry szczękowe, głębokościomierze mikrometryczne, wysokościomierze mikrometryczne czy głowice mikrometryczne. Mikrometry stosowane są przy produkcji bardzo drobnych detali. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia tokarskie

06-10-2018  Narzędzia tokarskie

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży narzędzi tokarskich do obróbki metalu. Noże tokarskie są dostępne w różnych wersjach: narzędzia do toczenia wewnętrznego i zewnętrznego, prawo i leworęczne, noże z wkładkami SD, narzędzia tokarskie z HSS, itp. Oferujemy również półprodukty narzędzi tokarskich. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia do obróbki otworów

06-10-2018  Narzędzia do obróbki otworów

Oferujemy narzędzia do obróbki otworów. Od 2010 roku także zajmujemy się działalnością produkcyjną w zakresie narzędzi do otworów: wiertarki, pogłębiaczy, rozwiertarek, wyciągaczy śrutów. Również produkujemy specjalne narzędzia na podstawie wykonanych rysunków. Doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju narzędzi do obróbki otworów.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Wdrożenie technologii prototypowania CNC

04-10-2018  Wdrożenie technologii prototypowania CNC

Wdrażamy zaawansowane prototypy technologii CNC. Tworzymy niestandardowej reklamy, konsumenta lub obiekt sztuki wykonane z miękkich materiałów. Technologia w formie trzech osiach CNC Router z pulpitu 1500x1000x120 mm, zapewniają doskonały dokładnością wymaganą prototypu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Bardzo chętnie wyjaśnić proces i pokazać nasza praca została wykonana.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Stoiska sprzedaży i informacji o metalu

01-10-2018  Stoiska sprzedaży i informacji o metalu

Oferujemy wysokiej jakości stoiska sprzedażowe i informacyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli uważasz, że eksponowane towary muszą wyglądać dobrze, aby być zainteresowanym, jesteś we właściwym miejscu. Naszym celem jest produkcja stojaków i stojaków informacyjnych, które dosłownie podkreślają Twoje produkty w oczach klientów. Sprzedaż każdego produktu niesie ze sobą specyfikę, która wspiera doskonale wyprodukowane stoisko sprzedażowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Ch

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Metalowa poręcz na życzenie

29-09-2018  Metalowa poręcz na życzenie

Zajmujemy się profesjonalną produkcją balustrad metalowych na zamówienie. Metalowa poręcz z naszej produkcji to nie tylko bardzo funkcjonalny element, ale także bardzo popularny motyw. Nasi klienci często zwracają się do nas z prośbą o produkcję wsparcia bezpieczeństwa, które zapewni wsparcie dla schodów, tarasów, itp., Ale także nowoczesne ponadczasowe dopełnienie wnętrza i na zewnątrz. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, z przyjemnością pokażemy nasze wykonane już barierki i

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Armatura przeciwpożarowa STREIF

28-09-2018  Armatura przeciwpożarowa STREIF

Instalacje przeciwpożarowa - w przypadku pożaru, temperatura wzrasta ponad 9-10 minut na poziomie 650 ° C, a kolejne w ciągu 30 minut temperatura osiągnęła 822 ° C. Po tym wzrost temperatury nie jest tak szybki, a temperatura 925 ° C osiągana jest w 30 minut. Temperatura zapłonu gazu ziemnego = 640 ° C - jest osiągana w około 9,5 minuty HTB (opór cieplny) = 650 ° C HTB Plus = odporności termiczna 925 ° C, 60 minut szczelności.

Firma: FASTRA s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...