Metal i inżynieria mechaniczna - Oferty

Stoiska sprzedaży i informacji o metalu

18-08-2018  Stoiska sprzedaży i informacji o metalu

Oferujemy wysokiej jakości stoiska sprzedażowe i informacyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli uważasz, że eksponowane towary muszą wyglądać dobrze, aby być zainteresowanym, jesteś we właściwym miejscu. Naszym celem jest produkcja stojaków i stojaków informacyjnych, które dosłownie podkreślają Twoje produkty w oczach klientów. Sprzedaż każdego produktu niesie ze sobą specyfikę, która wspiera doskonale wyprodukowane stoisko sprzedażowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Ch

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Metalowa poręcz na życzenie

16-08-2018  Metalowa poręcz na życzenie

Zajmujemy się profesjonalną produkcją balustrad metalowych na zamówienie. Metalowa poręcz z naszej produkcji to nie tylko bardzo funkcjonalny element, ale także bardzo popularny motyw. Nasi klienci często zwracają się do nas z prośbą o produkcję wsparcia bezpieczeństwa, które zapewni wsparcie dla schodów, tarasów, itp., Ale także nowoczesne ponadczasowe dopełnienie wnętrza i na zewnątrz. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, z przyjemnością pokażemy nasze wykonane już barierki i

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Armatura przeciwpożarowa STREIF

15-08-2018  Armatura przeciwpożarowa STREIF

Instalacje przeciwpożarowa - w przypadku pożaru, temperatura wzrasta ponad 9-10 minut na poziomie 650 ° C, a kolejne w ciągu 30 minut temperatura osiągnęła 822 ° C. Po tym wzrost temperatury nie jest tak szybki, a temperatura 925 ° C osiągana jest w 30 minut. Temperatura zapłonu gazu ziemnego = 640 ° C - jest osiągana w około 9,5 minuty HTB (opór cieplny) = 650 ° C HTB Plus = odporności termiczna 925 ° C, 60 minut szczelności.

Firma: FASTRA s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ramki do maty

11-08-2018  Ramki do maty

Bezpieczne maty instalacje podłączone do odpowiedniej ramki. Oferujemy ramek do osadzania w podłodze, wzmocnione ramy dla ciężkich przepływu ramek, ale należy też zwężona gumowe maty tekstylne lub maty gumowe dla zadzie Karwell. Mat przymocowany do podwozia gwarantuje mocne umieszczenie maty bez możliwości przemieszczenia, unikając potknięcia krawędzi maty, zapewniając barierę-plus tylko całkowicie zamontowana mata wygląda lepiej niż luźne określoną matę.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Pamiątkowe wytłoczenia

10-08-2018  Pamiątkowe wytłoczenia

Mamy do czynienia z okolicznościowym wytłoczeniem. Stworzymy unikalne pamiątkowe medale lub monety w kilku materialnych projektach, które na zawsze przypomną Twoim właścicielom wydarzenia, które sprawi, że będziesz niezapomniany z okazji upamiętnienia. Współpracujemy z CMQC, aby zrealizować pamiątkowe wykopaliska. W przypadku jakichkolwiek niedogodności prosimy o kontakt, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia do gwintowania

10-08-2018  Narzędzia do gwintowania

Sprzedajemy narzędzia do gwintowania - prowadzimy hurtownie. Dostarczamy gwintowniki - maszynowe: do obróbki lub do nakrętek. Gwintowniki ręczne; gwintowe zestawy narzędzi, bity i gwintowniki maszynowe, pokrętka - ręczna lub uniwersalna. Ponadto dostarczamy głowice samo-gwintujące oraz nożyki do gwintu. Zapewniamy fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami!

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Akcesoria do wnętrz wykonane z metalu

08-08-2018  Akcesoria do wnętrz wykonane z metalu

Jesteśmy profesjonalistami w branży metalowej i ślusarskiej. Mamy pełną świadomość nie tylko praktycznych aspektów metalu, ale także jego nietypowego piękna. Potencjał metalu tkwi w elegancji i oryginalności, tutaj w funkcjach, jakich oczekujesz od akcesoriów wewnętrznych. Jeśli jesteś zainteresowany starzeniem metalowych akcesoriów, skontaktuj się z nami, chętnie przedstawimy Ci możliwości tego materiału.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Stal i struktura szkła w Pradze

08-08-2018  Stal i struktura szkła w Pradze

Produkujemy struktury szkła w postaci całej ściany lub po przegródek, w tym szlifowanie logo i inne ozdoby. W ten sposób można poprawić wygląd swojego miejsca w tym konstrukcji stalowych i szklanych w harmonii z różnych materiałów. Stal i struktura szkła w Twoim mieszkaniu tworzą ponadczasowe i funkcjonalne elementy. Aby uzyskać pełne informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Frezy

08-08-2018  Frezy

Oferujemy frezy różnego typu w zależności od potrzeby zastosowania. Zajmujemy się dystrybucją frezów: czołowo-palcowych, kątowych, walcowych z ostrzami, walcowo-czołowych oraz frezów kopiujących. Kompletną ofertę wszystkich frez można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Produkcja półek magazynowych

06-08-2018  Produkcja półek magazynowych

Zajmujemy się produkcją półek magazynowych. Wykonujemy na zamówienie regały magazynowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasze magazyny będą używane z naszymi półkami. Jesteśmy również w stanie produkować nietypowe elementy, dzięki czemu Twoja powierzchnia magazynowa jest maksymalnie funkcjonalna. Oczywiście półki magazynowe to wysokiej jakości lakier proszkowy, który chroni przed zużyciem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, nasi specjaliści będą bardzo podekscytowani Twoj

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Wysokiej jakości wykonanie na zamówienie

03-08-2018  Wysokiej jakości wykonanie na zamówienie

Jesteśmy profesjonalistami w produkcji niestandardowej ślusarza. Celem naszych starań jest dobre imię, które oznacza uczciwą, wysoką jakość pracy i referencje zadowolonych klientów. Jesteśmy dokładnie partnerem, do którego możesz się zwrócić, wymagając wysokiej jakości produkcji ślusarza. Będziemy słuchać twoich życzeń, oceniać opcje, dostarczać cenę i realizować zamówienie. Jesteśmy rzetelni i przestrzegamy uzgodnionych terminów. Czekamy na Ciebie!

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Mikrometr

01-08-2018  Mikrometr

Dostarczamy mikrometry do stosowania w produkcji maszyn. Oferujemy mikrometry różnego rodzaju: mikrometry szczękowe, głębokościomierze mikrometryczne, wysokościomierze mikrometryczne czy głowice mikrometryczne. Mikrometry stosowane są przy produkcji bardzo drobnych detali. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia tokarskie

01-08-2018  Narzędzia tokarskie

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży narzędzi tokarskich do obróbki metalu. Noże tokarskie są dostępne w różnych wersjach: narzędzia do toczenia wewnętrznego i zewnętrznego, prawo i leworęczne, noże z wkładkami SD, narzędzia tokarskie z HSS, itp. Oferujemy również półprodukty narzędzi tokarskich. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia do obróbki otworów

01-08-2018  Narzędzia do obróbki otworów

Oferujemy narzędzia do obróbki otworów. Od 2010 roku także zajmujemy się działalnością produkcyjną w zakresie narzędzi do otworów: wiertarki, pogłębiaczy, rozwiertarek, wyciągaczy śrutów. Również produkujemy specjalne narzędzia na podstawie wykonanych rysunków. Doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju narzędzi do obróbki otworów.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Wdrożenie technologii prototypowania CNC

30-07-2018  Wdrożenie technologii prototypowania CNC

Wdrażamy zaawansowane prototypy technologii CNC. Tworzymy niestandardowej reklamy, konsumenta lub obiekt sztuki wykonane z miękkich materiałów. Technologia w formie trzech osiach CNC Router z pulpitu 1500x1000x120 mm, zapewniają doskonały dokładnością wymaganą prototypu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Bardzo chętnie wyjaśnić proces i pokazać nasza praca została wykonana.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...