Metal i inżynieria mechaniczna - Oferty

Usztywniające elementy konstrukcji drew.

27-05-2018  Usztywniające elementy konstrukcji drew.

Usztywniające elementy konstrukcji drewnianych proponujemy, w tym, w szczególności pasków usztywniającego z blachy stalowej dostarczonej w zwojach i różne szerokości, grubości i pojemności. Usztywniające taśmy dla konstrukcji drewnianych jest przeznaczony w szczególności do mocowania przestrzennej konstrukcji dachowych. Długość poszczególnych cewek może być dostosowana do indywidualnych wymagań klienta. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, jesteśmy do dyspozycji.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Mikrometr

27-05-2018  Mikrometr

Dostarczamy mikrometry do stosowania w produkcji maszyn. Oferujemy mikrometry różnego rodzaju: mikrometry szczękowe, głębokościomierze mikrometryczne, wysokościomierze mikrometryczne czy głowice mikrometryczne. Mikrometry stosowane są przy produkcji bardzo drobnych detali. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia tokarskie

27-05-2018  Narzędzia tokarskie

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży narzędzi tokarskich do obróbki metalu. Noże tokarskie są dostępne w różnych wersjach: narzędzia do toczenia wewnętrznego i zewnętrznego, prawo i leworęczne, noże z wkładkami SD, narzędzia tokarskie z HSS, itp. Oferujemy również półprodukty narzędzi tokarskich. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia do obróbki otworów

27-05-2018  Narzędzia do obróbki otworów

Oferujemy narzędzia do obróbki otworów. Od 2010 roku także zajmujemy się działalnością produkcyjną w zakresie narzędzi do otworów: wiertarki, pogłębiaczy, rozwiertarek, wyciągaczy śrutów. Również produkujemy specjalne narzędzia na podstawie wykonanych rysunków. Doradzimy w wyborze odpowiedniego rodzaju narzędzi do obróbki otworów.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Wdrożenie technologii prototypowania CNC

25-05-2018  Wdrożenie technologii prototypowania CNC

Wdrażamy zaawansowane prototypy technologii CNC. Tworzymy niestandardowej reklamy, konsumenta lub obiekt sztuki wykonane z miękkich materiałów. Technologia w formie trzech osiach CNC Router z pulpitu 1500x1000x120 mm, zapewniają doskonały dokładnością wymaganą prototypu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Bardzo chętnie wyjaśnić proces i pokazać nasza praca została wykonana.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Kąty dla konstrukcji drewnianych

23-05-2018  Kąty dla konstrukcji drewnianych

Kąty dla budownictwa z drewna w naszej ofercie są przeznaczone dla doskonałych spoin narożnych zamocowania konstrukcji drewnianych. Kąty dla konstrukcji drewnianych oferują szeroki zakres, w zależności od potrzeb mocujących. Można nas znaleźć w offsetowych kątami bez kątów projekcyjnych o różnych kształtach i pojemności w zależności od zastosowania. Zainteresowanych prosimy o kontakt z nami, bardzo chętnie doradzi ci od rodzaju i kształtu dokładnie do Twoich potrzeb.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Stoiska sprzedaży i informacji o metalu

22-05-2018  Stoiska sprzedaży i informacji o metalu

Oferujemy wysokiej jakości stoiska sprzedażowe i informacyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli uważasz, że eksponowane towary muszą wyglądać dobrze, aby być zainteresowanym, jesteś we właściwym miejscu. Naszym celem jest produkcja stojaków i stojaków informacyjnych, które dosłownie podkreślają Twoje produkty w oczach klientów. Sprzedaż każdego produktu niesie ze sobą specyfikę, która wspiera doskonale wyprodukowane stoisko sprzedażowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Ch

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Metalowa poręcz na życzenie

20-05-2018  Metalowa poręcz na życzenie

Zajmujemy się profesjonalną produkcją balustrad metalowych na zamówienie. Metalowa poręcz z naszej produkcji to nie tylko bardzo funkcjonalny element, ale także bardzo popularny motyw. Nasi klienci często zwracają się do nas z prośbą o produkcję wsparcia bezpieczeństwa, które zapewni wsparcie dla schodów, tarasów, itp., Ale także nowoczesne ponadczasowe dopełnienie wnętrza i na zewnątrz. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, z przyjemnością pokażemy nasze wykonane już barierki i

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Armatura przeciwpożarowa STREIF

19-05-2018  Armatura przeciwpożarowa STREIF

Instalacje przeciwpożarowa - w przypadku pożaru, temperatura wzrasta ponad 9-10 minut na poziomie 650 ° C, a kolejne w ciągu 30 minut temperatura osiągnęła 822 ° C. Po tym wzrost temperatury nie jest tak szybki, a temperatura 925 ° C osiągana jest w 30 minut. Temperatura zapłonu gazu ziemnego = 640 ° C - jest osiągana w około 9,5 minuty HTB (opór cieplny) = 650 ° C HTB Plus = odporności termiczna 925 ° C, 60 minut szczelności.

Firma: FASTRA s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Modułowy system nie tylko dla aptek

18-05-2018  Modułowy system nie tylko dla aptek

Chcielibyśmy zaoferować praktyczne rozwiązanie do przechowywania drobnych towarów, w szczególności w odniesieniu do produktów farmaceutycznych. Modułowy system nie tylko do aptek składa się z praktycznych jednostek szuflada z potencjału wielu możliwych konfiguracjach zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Modułowy system, w postaci różnych jednostek szuflada może być podłączony do klastrów w zależności od możliwości przestrzeni. Skontaktuj się z nami, chętnie do dostarczenia dalszych informacji.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Okucia do produkcji ram do palet

16-05-2018  Okucia do produkcji ram do palet

Skupiamy się na produkcji specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do produkcji dużych pojemników i palet również załączniki. Oferujemy Państwu standardowych okuć dla składane rozszerzenia palety, okucia do skrzyń ze sklejki lub okucia do sztywnych rozszerzenia palety. Specjalistycznego sprzętu do najnowszych rozwiązań projektowych i obowiązującymi normami technicznymi.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ramki do maty

15-05-2018  Ramki do maty

Bezpieczne maty instalacje podłączone do odpowiedniej ramki. Oferujemy ramek do osadzania w podłodze, wzmocnione ramy dla ciężkich przepływu ramek, ale należy też zwężona gumowe maty tekstylne lub maty gumowe dla zadzie Karwell. Mat przymocowany do podwozia gwarantuje mocne umieszczenie maty bez możliwości przemieszczenia, unikając potknięcia krawędzi maty, zapewniając barierę-plus tylko całkowicie zamontowana mata wygląda lepiej niż luźne określoną matę.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Pamiątkowe wytłoczenia

14-05-2018  Pamiątkowe wytłoczenia

Mamy do czynienia z okolicznościowym wytłoczeniem. Stworzymy unikalne pamiątkowe medale lub monety w kilku materialnych projektach, które na zawsze przypomną Twoim właścicielom wydarzenia, które sprawi, że będziesz niezapomniany z okazji upamiętnienia. Współpracujemy z CMQC, aby zrealizować pamiątkowe wykopaliska. W przypadku jakichkolwiek niedogodności prosimy o kontakt, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Firma: JS-kovolak s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia do gwintowania

14-05-2018  Narzędzia do gwintowania

Sprzedajemy narzędzia do gwintowania - prowadzimy hurtownie. Dostarczamy gwintowniki - maszynowe: do obróbki lub do nakrętek. Gwintowniki ręczne; gwintowe zestawy narzędzi, bity i gwintowniki maszynowe, pokrętka - ręczna lub uniwersalna. Ponadto dostarczamy głowice samo-gwintujące oraz nożyki do gwintu. Zapewniamy fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami!

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Sprzączki i okucia do podkładów

13-05-2018  Sprzączki i okucia do podkładów

Oferujemy przeciwdziałać sprzączki rozszczepienia i osprzęt do podkładów kolejowych. klipy rozszczepienia licznik przeznaczone są do powierzchni drewnianych podkładów kolejowych, ale także, na przykład, mogą być używane do cięcia przed suszeniem. W ofercie znajduje się sprzęt i szpilki znakowania, a także specjalną technologię montażu do dociskania zszywek do podkładów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z nami, chętnie doradzimy.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...