Metal i inżynieria mechaniczna - Oferty

Wdrożenie technologii prototypowania CNC

20-03-2018  Wdrożenie technologii prototypowania CNC

Wdrażamy zaawansowane prototypy technologii CNC. Tworzymy niestandardowej reklamy, konsumenta lub obiekt sztuki wykonane z miękkich materiałów. Technologia w formie trzech osiach CNC Router z pulpitu 1500x1000x120 mm, zapewniają doskonały dokładnością wymaganą prototypu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Bardzo chętnie wyjaśnić proces i pokazać nasza praca została wykonana.

Firma: MAČE MODEL s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Kąty dla konstrukcji drewnianych

18-03-2018  Kąty dla konstrukcji drewnianych

Kąty dla budownictwa z drewna w naszej ofercie są przeznaczone dla doskonałych spoin narożnych zamocowania konstrukcji drewnianych. Kąty dla konstrukcji drewnianych oferują szeroki zakres, w zależności od potrzeb mocujących. Można nas znaleźć w offsetowych kątami bez kątów projekcyjnych o różnych kształtach i pojemności w zależności od zastosowania. Zainteresowanych prosimy o kontakt z nami, bardzo chętnie doradzi ci od rodzaju i kształtu dokładnie do Twoich potrzeb.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Okucia do bram

14-03-2018  Okucia do bram

Oferujemy duży wybór okuć dla drzwi i bram o różnych odmianach od wiodących producentów CAIS, CAME i NIKO. Nasz asortyment obejmuje:
* Drzwi przesuwne
* Okucia do bram i drzwi
* Akcesoria do torów tramwajowych
* Okucia do dźwigów lekkich
Poza asortymentem, zapewniamy szybki montaż i dostawy. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: PORTAFLEX s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Armatura przeciwpożarowa STREIF

14-03-2018  Armatura przeciwpożarowa STREIF

Instalacje przeciwpożarowa - w przypadku pożaru, temperatura wzrasta ponad 9-10 minut na poziomie 650 ° C, a kolejne w ciągu 30 minut temperatura osiągnęła 822 ° C. Po tym wzrost temperatury nie jest tak szybki, a temperatura 925 ° C osiągana jest w 30 minut. Temperatura zapłonu gazu ziemnego = 640 ° C - jest osiągana w około 9,5 minuty HTB (opór cieplny) = 650 ° C HTB Plus = odporności termiczna 925 ° C, 60 minut szczelności.

Firma: FASTRA s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Modułowy system nie tylko dla aptek

13-03-2018  Modułowy system nie tylko dla aptek

Chcielibyśmy zaoferować praktyczne rozwiązanie do przechowywania drobnych towarów, w szczególności w odniesieniu do produktów farmaceutycznych. Modułowy system nie tylko do aptek składa się z praktycznych jednostek szuflada z potencjału wielu możliwych konfiguracjach zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Modułowy system, w postaci różnych jednostek szuflada może być podłączony do klastrów w zależności od możliwości przestrzeni. Skontaktuj się z nami, chętnie do dostarczenia dalszych informacji.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Okucia do produkcji ram do palet

11-03-2018  Okucia do produkcji ram do palet

Skupiamy się na produkcji specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do produkcji dużych pojemników i palet również załączniki. Oferujemy Państwu standardowych okuć dla składane rozszerzenia palety, okucia do skrzyń ze sklejki lub okucia do sztywnych rozszerzenia palety. Specjalistycznego sprzętu do najnowszych rozwiązań projektowych i obowiązującymi normami technicznymi.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ramki do maty

10-03-2018  Ramki do maty

Bezpieczne maty instalacje podłączone do odpowiedniej ramki. Oferujemy ramek do osadzania w podłodze, wzmocnione ramy dla ciężkich przepływu ramek, ale należy też zwężona gumowe maty tekstylne lub maty gumowe dla zadzie Karwell. Mat przymocowany do podwozia gwarantuje mocne umieszczenie maty bez możliwości przemieszczenia, unikając potknięcia krawędzi maty, zapewniając barierę-plus tylko całkowicie zamontowana mata wygląda lepiej niż luźne określoną matę.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia do gwintowania

09-03-2018  Narzędzia do gwintowania

Sprzedajemy narzędzia do gwintowania - prowadzimy hurtownie. Dostarczamy gwintowniki - maszynowe: do obróbki lub do nakrętek. Gwintowniki ręczne; gwintowe zestawy narzędzi, bity i gwintowniki maszynowe, pokrętka - ręczna lub uniwersalna. Ponadto dostarczamy głowice samo-gwintujące oraz nożyki do gwintu. Zapewniamy fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami!

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Sprzączki i okucia do podkładów

08-03-2018  Sprzączki i okucia do podkładów

Oferujemy przeciwdziałać sprzączki rozszczepienia i osprzęt do podkładów kolejowych. klipy rozszczepienia licznik przeznaczone są do powierzchni drewnianych podkładów kolejowych, ale także, na przykład, mogą być używane do cięcia przed suszeniem. W ofercie znajduje się sprzęt i szpilki znakowania, a także specjalną technologię montażu do dociskania zszywek do podkładów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z nami, chętnie doradzimy.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Urządzenie do gwintowania A20B

08-03-2018  Urządzenie do gwintowania A20B

Sprzedajemy urządzenia do gwintowania nożem jednego wrzeciona, automat tokarski wieży krzywej A16A, A20a, A20B. Starsze już wykorzystane.

Hamulec wrzeciona A16A

08-03-2018  Hamulec wrzeciona A16A

Urządzenie do hamowania dla pojedynczego wrzeciona tokarki automatyczne wieżyczki A16A.

Stal i struktura szkła w Pradze

07-03-2018  Stal i struktura szkła w Pradze

Produkujemy struktury szkła w postaci całej ściany lub po przegródek, w tym szlifowanie logo i inne ozdoby. W ten sposób można poprawić wygląd swojego miejsca w tym konstrukcji stalowych i szklanych w harmonii z różnych materiałów. Stal i struktura szkła w Twoim mieszkaniu tworzą ponadczasowe i funkcjonalne elementy. Aby uzyskać pełne informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.

Firma: Zámečnictví TOČIMON s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Frezy

07-03-2018  Frezy

Oferujemy frezy różnego typu w zależności od potrzeby zastosowania. Zajmujemy się dystrybucją frezów: czołowo-palcowych, kątowych, walcowych z ostrzami, walcowo-czołowych oraz frezów kopiujących. Kompletną ofertę wszystkich frez można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Kotwy do struktur kamiennych

06-03-2018  Kotwy do struktur kamiennych

Materiał łączący jest jednym z fundamentów sukcesu całej konstrukcji, a naszym celem jest, aby produkować i dostarczać swoim klientom złączeń wykonanych z wysokiej jakości materiałów i zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Kotwy do struktur kamiennych są jednym z wielu elementów, które oferujemy. Wybierz jedną z kotwic kołków, podszewki, rusztowania, ale również kotwice lub zaprawy trzymania kotwicy. Należy zwrócić uwagę na kotwice dla struktur kamiennych są fundamentem, na którym można budować.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Płyta wspólne i płyty łączące

04-03-2018  Płyta wspólne i płyty łączące

Dostarczamy według potrzeby i dopasowane łączenia blach węzłowych różnych opcji w zależności od indywidualnych potrzeb. Łączenie i blach węzłowych są przeznaczone do łączenia drewnianych konstrukcji i właściwości złącznych jest dokładnie dostosowane do rodzaju zastosowania. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc w wyborze.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...