Narzędzia i maszyny - Oferty

Mikrometr

27-05-2018  Mikrometr

Dostarczamy mikrometry do stosowania w produkcji maszyn. Oferujemy mikrometry różnego rodzaju: mikrometry szczękowe, głębokościomierze mikrometryczne, wysokościomierze mikrometryczne czy głowice mikrometryczne. Mikrometry stosowane są przy produkcji bardzo drobnych detali. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Narzędzia tokarskie

27-05-2018  Narzędzia tokarskie

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży narzędzi tokarskich do obróbki metalu. Noże tokarskie są dostępne w różnych wersjach: narzędzia do toczenia wewnętrznego i zewnętrznego, prawo i leworęczne, noże z wkładkami SD, narzędzia tokarskie z HSS, itp. Oferujemy również półprodukty narzędzi tokarskich. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Prasy hydrauliczne i piły

25-05-2018  Prasy hydrauliczne i piły

Naszym celem jest oferowanie kompleksowych rozwiązań w zakresie stolarki budowlanej, oferujemy specjalistyczne technologie drewnianej stolarki budowlanej. Oferta specjalistyczna technologia produkcji obejmuje nie tylko prasy hydrauliczne i pił, ale dla przykładu, specjalny system oprogramowania. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, nasi eksperci będą zbyt chętnie wyjaśnić.

Firma: BOVA Březnice, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Frezy walcowo-czołowe

25-05-2018  Frezy walcowo-czołowe

Polecamy walcowo-czołowe frezy do materiałów metalowych, ze stali, stopu itp. Dzięki pomysłowej konstrukcji frezów walcowych, metalowe produkty są obrabiane z maksymalną dokładnością. W naszej ofercie znajdą Państwo również macierzyste i obwiedniowe frezy oraz wiele innych. Odwiedź naszą stronę internetową.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ceramiczny terminal

24-05-2018  Ceramiczny terminal

Dostarczamy terminale ceramiczne do stosowania w urządzeniach w wyższych temperaturach jak grzejniki, piece elektryczne, skrzynki rozdzielcze niskiego napięcia. Dzięki swoim właściwościom ceramicznego bloku zacisków są odporne na wysokie temperatury. Ich właściwości mechaniczne i wymiarowe pozostaną niezmienione. Aby uzyskać pełne informacje na naszej stronie internetowej.

Firma: STEATIT,s.r.o
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Gwintownik ręczny

23-05-2018  Gwintownik ręczny

Oferujemy ręczne gwintowniki różnego typu. Dostępne ręczne gwintowniki, matryce, noże do toczenia gwintów, urządzenie do gwintowania, itp. Kompletą listę produktów można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Belki ceramiczne

21-05-2018  Belki ceramiczne

Specjalizujemy się w dostawach belek ceramicznych do stosowania w urządzeń grzewczych takich jak piece elektryczne, grzejniki, skrzynki rozdzielcze, zasilania LV. Przy wyższych temperaturach ceramiczna kratownica wyróżnić się nie tylko wytrzymałością mechaniczną, ale również stabilnością wymiarową. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: STEATIT,s.r.o
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ceramiczne tuleje ochronne

19-05-2018  Ceramiczne tuleje ochronne

Oferujemy produkcję i dostawę ceramicznych osłonek ochronnych bezpieczników mocy i bezpieczników elektronicznych układów półprzewodnikowych. Okucia ceramiczne mają wysoką odporność mechaniczną prądów zwarciowych. Aby uzyskać więcej informacji i pełnych danych technicznych, prosimy o kontakt z nami lub odwiedzić naszą stronę internetową.

Firma: STEATIT,s.r.o
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Technika balonowa rura zamknięta

18-05-2018  Technika balonowa rura zamknięta

Technika Balonowa z zamkniętą rurą - sprzęt wiertniczy ( woda, gaz, środki chemiczne i naftowe ...)

Firma: FASTRA s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Sprzęt dla rur wiertniczych

17-05-2018  Sprzęt dla rur wiertniczych

Urządzenia do rur wiertniczych są stosowane zwłaszcza do wiercenia otworów w przewodzie metodami szczelnymi, tzn. że urządzenie to umożliwia wiercenie otworów w rurach z wewnętrznego ciśnienia transportowanego medium, lub innej przestrzeni z wewnętrznym nadciśnieniem, w taki sposób, że miejsce wiercenia nie wycieka. Poszczególne urządzenia różnią się w ich realizacji przez maksymalne ciśnienie w rurach wiertniczych (lub miejsca), a średnica otworu jest głównym celem.

Firma: FASTRA s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ścinanie szpilki w automatach tokarskich

15-05-2018  Ścinanie szpilki w automatach tokarskich

Ścinanie szpilki w automatach tokarskich A12, A20, A40, A20B, A32-40, A50C.

Narzędzia do gwintowania

14-05-2018  Narzędzia do gwintowania

Sprzedajemy narzędzia do gwintowania - prowadzimy hurtownie. Dostarczamy gwintowniki - maszynowe: do obróbki lub do nakrętek. Gwintowniki ręczne; gwintowe zestawy narzędzi, bity i gwintowniki maszynowe, pokrętka - ręczna lub uniwersalna. Ponadto dostarczamy głowice samo-gwintujące oraz nożyki do gwintu. Zapewniamy fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami!

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Hamulec wrzeciona A16A

13-05-2018  Hamulec wrzeciona A16A

Urządzenie do hamowania dla pojedynczego wrzeciona tokarki automatyczne wieżyczki A16A.

Urządzenie do gwintowania A20B

13-05-2018  Urządzenie do gwintowania A20B

Sprzedajemy urządzenia do gwintowania nożem jednego wrzeciona, automat tokarski wieży krzywej A16A, A20a, A20B. Starsze już wykorzystane.

Frezy

12-05-2018  Frezy

Oferujemy frezy różnego typu w zależności od potrzeby zastosowania. Zajmujemy się dystrybucją frezów: czołowo-palcowych, kątowych, walcowych z ostrzami, walcowo-czołowych oraz frezów kopiujących. Kompletną ofertę wszystkich frez można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: M & V, spol. s r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...