Sport, hobby, zabawki i kultura - Oferty

Zawodowe okulary pływackie

16-10-2018  Zawodowe okulary pływackie

Dostarczamy zawodowe okulary pływackie najwyższej jakości. Okulary wyścigowe są zaprojektowane tak, aby idealnie pasować do twarzy i zapewniają pływakom większy komfort i wydajność. Dzięki ergonomicznemu uszczelnieniu zapewnią optymalną trakcję i wodoszczelność. Oferta obejmuje okulary pływackie nadające się na wyścigi, szkolenia i rekreacyjne pływanie. Aby zobaczyć pełną ofertę odwiedź naszą stronę internetową.

Pływackie paczki

10-10-2018  Pływackie paczki

Nasza oferta obejmuje profesjonalne paczki dla potrzeb szkoleniowych, można również znaleźć pakiety pływackie o wysokiej wydajności i jakości materiałów. Pływackie paczki są o wyjątkowo ergonomicznym kształcie, a tym samym zapewniając jak najbardziej naturalny ruch. Oferujemy różne modele w tym pływackie łapy od mistrz olimpijskich Michaela Phelpsa. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową.

Pływackie płetwy treningowe

08-10-2018  Pływackie płetwy treningowe

Posiadamy w sprzedaży pływackie płetwy treningowe najwyższej jakości. Pływackie płetwy treningowe pomagają naśladować naturalny ruch stopy i znacząco przyczynią się do prawidłowej techniki pływania i efektywnego treningu. Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje płetw treningowych. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Odblaskowe czepki

01-10-2018  Odblaskowe czepki

Mamy odblaskowe pływackie czepki dla rekreacyjnych i wyczynowych pływaków. Proponujemy pływackie czepki w szerokiej gamie kolorów w zależności. Czepki pływackie wykonane są w 100% z silikonu, które są bardzo funkcjonalne, zapewniające sportowcom maksymalną wygodę. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową.

Basen na zamówienie

29-09-2018  Basen na zamówienie

Basen dostarczamy również do różnych klubów sportowych oraz drużynowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować dla potrzeb pływackich z logo lub według projektu dostarczonego przez Klienta. Zapewniamy czepki pływackie, stroje kąpielowe i inne tekstylia. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z nami lub do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Dywany dziecięce

29-09-2018  Dywany dziecięce

Oferujemy dywany dla dzieci, które są doskonałym dodatkiem do pokoi dziecięcych. Dywany dla dzieci mogą być stosowane jako miejsce do zabawy lub może być bezpośrednio umieszczony na podłodze jako trwały dywan. Oferujemy dywany dla dzieci z motywami autostrad i dróg, miast, gospodarstw, gry Chińczyk lub Twister. W naszej ofercie można kupić dywany dla dzieci z motywami postaci z bajek. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Akcesoria dodatkowe dla pływaków

26-09-2018  Akcesoria dodatkowe dla pływaków

Dostarczamy akcesoria dodatkowe dla pływaków. Oferujemy na przykład kostium kąpielowy z kieszeniami na obciążenia pływackie lub do wykonywania mankietów dla oporu na nadgarstkach i kostkach. Obciążenia pływaków wykonane są z bardzo wygodnych materiałów. Aby zapoznać się z pełną ofertą odwiedź naszą stronę internetową.