Sport, hobby, zabawki i kultura - Oferty

KLIK-KLAP figurki - Lokomotywa (8/9)

18-03-2018  KLIK-KLAP figurki - Lokomotywa (8/9)

Jako bezpośredni producent naszych zabawek autorskimi oferta KLIK-KLAP detalicznej i hurtowej współpracy. Z naszego asortymentu możemy teraz przedstawić: KLIK-KLAP figurę zwaną Lokomotywa. Zazwyczaj folię szczelnie w stanie złożonym. Ten kawałek jest z serii 9-kawałki, które razem tworzą montażowej zawartość Combo Box. Zabawki z certyfikatem CE z ITC Zlín. Więcej na naszej stronie internetowej. Ręcznie robione w Republice Czeskiej. Nie wahaj się z nami skontaktować. (tłumaczenia automatyczne)

Firma: Ing. Jiří MODR
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Odblaskowe czepki

17-03-2018  Odblaskowe czepki

Mamy odblaskowe pływackie czepki dla rekreacyjnych i wyczynowych pływaków. Proponujemy pływackie czepki w szerokiej gamie kolorów w zależności. Czepki pływackie wykonane są w 100% z silikonu, które są bardzo funkcjonalne, zapewniające sportowcom maksymalną wygodę. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową.

KLIK-KLAP figurki - UFO (7/9)

16-03-2018  KLIK-KLAP figurki - UFO (7/9)

Jako bezpośredni producent naszych zabawek autorskimi oferta KLIK-KLAP detalicznej i hurtowej współpracy. Z naszego asortymentu możemy teraz przedstawić: KLIK-KLAP postać o nazwie UFO. Zazwyczaj folię szczelnie w stanie złożonym. Ten kawałek jest z serii 9-kawałki, które razem tworzą montażowej zawartość Combo Box. Zabawki z certyfikatem CE z ITC Zlín. Ręcznie robione w Republice Czeskiej. Nie wahaj się z nami skontaktować. (tłumaczenia automatyczne)

Firma: Ing. Jiří MODR
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Basen na zamówienie

15-03-2018  Basen na zamówienie

Basen dostarczamy również do różnych klubów sportowych oraz drużynowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować dla potrzeb pływackich z logo lub według projektu dostarczonego przez Klienta. Zapewniamy czepki pływackie, stroje kąpielowe i inne tekstylia. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z nami lub do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Dywany dziecięce

15-03-2018  Dywany dziecięce

Oferujemy dywany dla dzieci, które są doskonałym dodatkiem do pokoi dziecięcych. Dywany dla dzieci mogą być stosowane jako miejsce do zabawy lub może być bezpośrednio umieszczony na podłodze jako trwały dywan. Oferujemy dywany dla dzieci z motywami autostrad i dróg, miast, gospodarstw, gry Chińczyk lub Twister. W naszej ofercie można kupić dywany dla dzieci z motywami postaci z bajek. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
KLIK-KLAP figurki - Dron (6/9)

15-03-2018  KLIK-KLAP figurki - Dron (6/9)

Jako bezpośredni producent naszych zabawek autorskimi oferta KLIK-KLAP detalicznej i hurtowej współpracy. Z naszego asortymentu możemy teraz przedstawić: KLIK-KLAP postać imieniem Dron. Zazwyczaj folię szczelnie w stanie złożonym. Ten kawałek jest z serii 9-kawałki, które razem tworzą montażowej zawartość Combo Box. Zabawki z certyfikatem CE z ITC Zlín. Więcej na naszej stronie internetowej. Ręcznie robione w Republice Czeskiej. Nie wahaj się z nami skontaktować. (tłumaczenia automatyczne)

Firma: Ing. Jiří MODR
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
KLIK-KLAP figurka - Jaszczur (5/9)

13-03-2018  KLIK-KLAP figurka - Jaszczur (5/9)

Jako bezpośredni producent naszych zabawek autorskimi oferta KLIK-KLAP detalicznej i hurtowej współpracy. Z naszego asortymentu możemy teraz przedstawić: KLIK-KLAP postać o nazwie Jaszczur. Zazwyczaj folię szczelnie w stanie złożonym. Ten kawałek jest z serii 9-kawałki, które razem tworzą montażowej zawartość Combo Box. Zabawki z certyfikatem CE z ITC Zlín. Więcej na naszej stronie internetowej. Ręcznie robione w Republice Czeskiej. Nie wahaj się z nami skontaktować. (tłumaczenia automatyczne)

Firma: Ing. Jiří MODR
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Akcesoria dodatkowe dla pływaków

12-03-2018  Akcesoria dodatkowe dla pływaków

Dostarczamy akcesoria dodatkowe dla pływaków. Oferujemy na przykład kostium kąpielowy z kieszeniami na obciążenia pływackie lub do wykonywania mankietów dla oporu na nadgarstkach i kostkach. Obciążenia pływaków wykonane są z bardzo wygodnych materiałów. Aby zapoznać się z pełną ofertą odwiedź naszą stronę internetową.

KLIK-KLAP - Combo Box

12-03-2018  KLIK-KLAP - Combo Box

Jako bezpośredni producent naszych zabawek autorskimi oferta KLIK-KLAP detalicznej i hurtowej współpracy. Z naszego zakresie teraz wprowadzenie zestawu KLIK-KLAP - Combo Box, która zawiera 83 części = 9427 połączeń. Dostarczamy je w praktycznej skrzynce z tworzywa sztucznego. Nasz Czech drewniany KLIK-KLAP® zabawka pozwala tworzyć tysiące stadnina użyciu raportu obrotową i stałą. Zabawki z certyfikatem CE. Ręcznie robione w Czech. Nie wahaj się z nami skontaktować. (tłumaczenia automatyczne)

Firma: Ing. Jiří MODR
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Zawodowe okulary pływackie

10-03-2018  Zawodowe okulary pływackie

Dostarczamy zawodowe okulary pływackie najwyższej jakości. Okulary wyścigowe są zaprojektowane tak, aby idealnie pasować do twarzy i zapewniają pływakom większy komfort i wydajność. Dzięki ergonomicznemu uszczelnieniu zapewnią optymalną trakcję i wodoszczelność. Oferta obejmuje okulary pływackie nadające się na wyścigi, szkolenia i rekreacyjne pływanie. Aby zobaczyć pełną ofertę odwiedź naszą stronę internetową.

KLIK-KLAP figurki - Robot Kobieta (4/9)

10-03-2018  KLIK-KLAP figurki - Robot Kobieta (4/9)

Jako bezpośredni producent naszych zabawek autorskimi oferta KLIK-KLAP detalicznej i hurtowej współpracy. Z naszego asortymentu możemy teraz przedstawić: KLIK-KLAP postać nazywa Robot Kobieta. Ręcznie robione w Republice Czeskiej. Zazwyczaj folię szczelnie w stanie złożonym. Ten kawałek jest z serii 9-kawałki, które razem tworzą montażowej zawartość Combo Box. Zabawki z certyfikatem CE z ITC Zlín. Nie wahaj się z nami skontaktować. (tłumaczenia automatyczne)

Firma: Ing. Jiří MODR
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
KLIK-KLAP figurki - Dinozaur (3/9)

09-03-2018  KLIK-KLAP figurki - Dinozaur (3/9)

Jako bezpośredni producent naszych zabawek autorskimi oferta KLIK-KLAP detalicznej i hurtowej współpracy. Z naszego asortymentu możemy teraz przedstawić: KLIK-KLAP figurki o nazwie Dinozaura. Zazwyczaj folię szczelnie w stanie złożonym. Ten kawałek jest z serii 9-kawałki, które razem tworzą montażowej zawartość Combo Box. Zabawki z certyfikatem CE. Więcej na naszej stronie internetowej. Ręcznie robione w Republice Czeskiej. Nie wahaj się z nami skontaktować. (tłumaczenia automatyczne)

Firma: Ing. Jiří MODR
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Maty dla basenów i  pryszniców

08-03-2018  Maty dla basenów i pryszniców

Oferta dla swoich basenów, pryszniców, sauny, basen specjalnymi matami. Maty Basen uniknąć przypadkowych urazów, nie chłonie wody i jest doskonale utrzymane. Proponujemy np. Impregnacja Basen mata Miękka powierzchnia Krok polietylenu, trwałe winylu Lagune najbardziej znane chemikalia i oleje, prysznic i do kąpieli mat Aquawell i więcej. Skontaktuj się z nami swoimi wymaganiami, chętnie doradzi matę do swoich potrzeb.

Firma: GAPA MB s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
KLIK-KLAP figurka - Dźwig (2/9)

08-03-2018  KLIK-KLAP figurka - Dźwig (2/9)

Jako bezpośredni producent naszych zabawek autorskimi oferta KLIK-KLAP detalicznej i hurtowej współpracy. Z naszego asortymentu możemy teraz przedstawić: KLIK-KLAP figurę zwaną Dźwig. Zazwyczaj folię szczelnie w stanie złożonym. Ten kawałek jest z serii 9-kawałki, które razem tworzą montażowej zawartość Combo Box. Zabawki z certyfikatem CE z ITC Zlín. Produkcja instrukcja. Nie wahaj się z nami skontaktować. (tłumaczenia automatyczne)

Firma: Ing. Jiří MODR
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
KLIK-KLAP - Zestaw podstawowy II

06-03-2018  KLIK-KLAP - Zestaw podstawowy II

Jako bezpośredni producent naszych zabawek autorskimi oferta KLIK-KLAP detalicznej i hurtowej współpracy. Z naszego zakresie teraz wprowadzenie zestawu KLIK-KLAP - Zestaw podstawowy II, który zawiera 56 części = 4287 połączeń. Dostarczamy je w plecak z paskiem refleksyjnej i wydrukować. Nasz Czech drewniany KLIK-KLAP® zabawka pozwala używać pukawki stworzyć tysiące raportu rotacyjnej i stałej. Zabawki z certyfikatem CE. Nie wahaj się z nami skontaktować. (tłumaczenia automatyczne)

Firma: Ing. Jiří MODR
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...