Sport, hobby, zabawki i kultura - Oferty

Odblaskowe czepki

17-04-2019  Odblaskowe czepki

Mamy odblaskowe pływackie czepki dla rekreacyjnych i wyczynowych pływaków. Proponujemy pływackie czepki w szerokiej gamie kolorów w zależności. Czepki pływackie wykonane są w 100% z silikonu, które są bardzo funkcjonalne, zapewniające sportowcom maksymalną wygodę. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową.

Basen na zamówienie

15-04-2019  Basen na zamówienie

Basen dostarczamy również do różnych klubów sportowych oraz drużynowych. Jesteśmy w stanie wyprodukować dla potrzeb pływackich z logo lub według projektu dostarczonego przez Klienta. Zapewniamy czepki pływackie, stroje kąpielowe i inne tekstylia. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z nami lub do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Akcesoria dodatkowe dla pływaków

12-04-2019  Akcesoria dodatkowe dla pływaków

Dostarczamy akcesoria dodatkowe dla pływaków. Oferujemy na przykład kostium kąpielowy z kieszeniami na obciążenia pływackie lub do wykonywania mankietów dla oporu na nadgarstkach i kostkach. Obciążenia pływaków wykonane są z bardzo wygodnych materiałów. Aby zapoznać się z pełną ofertą odwiedź naszą stronę internetową.

Zawodowe okulary pływackie

10-04-2019  Zawodowe okulary pływackie

Dostarczamy zawodowe okulary pływackie najwyższej jakości. Okulary wyścigowe są zaprojektowane tak, aby idealnie pasować do twarzy i zapewniają pływakom większy komfort i wydajność. Dzięki ergonomicznemu uszczelnieniu zapewnią optymalną trakcję i wodoszczelność. Oferta obejmuje okulary pływackie nadające się na wyścigi, szkolenia i rekreacyjne pływanie. Aby zobaczyć pełną ofertę odwiedź naszą stronę internetową.

Pływackie paczki

04-04-2019  Pływackie paczki

Nasza oferta obejmuje profesjonalne paczki dla potrzeb szkoleniowych, można również znaleźć pakiety pływackie o wysokiej wydajności i jakości materiałów. Pływackie paczki są o wyjątkowo ergonomicznym kształcie, a tym samym zapewniając jak najbardziej naturalny ruch. Oferujemy różne modele w tym pływackie łapy od mistrz olimpijskich Michaela Phelpsa. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową.

Pływackie płetwy treningowe

02-04-2019  Pływackie płetwy treningowe

Posiadamy w sprzedaży pływackie płetwy treningowe najwyższej jakości. Pływackie płetwy treningowe pomagają naśladować naturalny ruch stopy i znacząco przyczynią się do prawidłowej techniki pływania i efektywnego treningu. Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje płetw treningowych. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.