Szkło, ceramika, biżuteria - Oferty

Ceramiczny terminal

29-11-2022  Ceramiczny terminal

Dostarczamy terminale ceramiczne do stosowania w urządzeniach w wyższych temperaturach jak grzejniki, piece elektryczne, skrzynki rozdzielcze niskiego napięcia. Dzięki swoim właściwościom ceramicznego bloku zacisków są odporne na wysokie temperatury. Ich właściwości mechaniczne i wymiarowe pozostaną niezmienione. Aby uzyskać pełne informacje na naszej stronie internetowej.

Firma: STEATIT,s.r.o
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ceramiczne tuleje ochronne

24-11-2022  Ceramiczne tuleje ochronne

Oferujemy produkcję i dostawę ceramicznych osłonek ochronnych bezpieczników mocy i bezpieczników elektronicznych układów półprzewodnikowych. Okucia ceramiczne mają wysoką odporność mechaniczną prądów zwarciowych. Aby uzyskać więcej informacji i pełnych danych technicznych, prosimy o kontakt z nami lub odwiedzić naszą stronę internetową.

Firma: STEATIT,s.r.o
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Produkcja ceramiki technicznej

21-11-2022  Produkcja ceramiki technicznej

Specjalizujemy się w produkcji ceramiki technicznej w kolejności według dostarczonej specyfikacji. W produkcji ceramiki technicznej dostosujemy wyrób dla materiału, w trakcie projektowania układu, wybór technologii, wymagania w zakresie tolerancji wymiarowych po wykończeniu produktu finalnego. Oczywiście zapewniamy harmonogram produkcji. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Firma: STEATIT,s.r.o
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Ceramika odlewnicza

18-11-2022  Ceramika odlewnicza

Specjalizujemy się w dostarczaniu ceramicznych odlewni głównie w postaci gniazd, rzucając sieci i wsparcia szyn. Produkty dla odlewniczej ceramiki są odporne na temperatury do 1650 ° C, a więc są często stosowane jako ciepło - izolacje składników precyzyjnego odlewania metali. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. ,

Firma: STEATIT,s.r.o
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...