Tekstylia i obuwie - Oferty

Tanie dywany - wyprzedaż

07-10-2018  Tanie dywany - wyprzedaż

Tanie dywany - wyprzedaż. Dostarczamy naszym klientom tanie dywany. Wysokiej jakości dywany w atrakcyjnej cenie promocyjnej, można wybierać spośród wielu rodzai od klasycznych, sztuk-owych po dywany dziecięce. W zależności od rzeczywistej oferty. Nawet wśród tanich dywanów można znaleźć jakościowy materiał, oryginalne wzornictwo i praktyczne akcesoria do każdego wnętrza. Skontaktuj się z nami, a my chętnie doradzimy podczas wyboru i pomożemy z montażem.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Obciążeniowe stroje kąpielowe

06-10-2018  Obciążeniowe stroje kąpielowe

Oferujemy profesjonalne stroje kąpielowe obciążeniowe do celów szkoleniowych. Obciążenie wykonane jest z wysokiej jakości i komfortowego materiału, który jest nie tylko wygodny, ale także bardzo funkcjonalny. Oferujemy różne opcje kolorystyczne obciążenia dla strojów kąpielowych. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Nakładki na schody

30-09-2018  Nakładki na schody

Sprzedajemy nakładki na schody. Masz drewniane lub metalowe schody, możesz zaopatrzyć je w praktyczne nakładki na schody. W naszej ofercie oferujemy nakładki na schody. Nakładki można wybierać z wielu kolorów, od jasnego odcienia do najciemniejszego. Wymiary nakładek na schody 28 x 65 cm. Więcej na naszej stronie internetowej.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Dywaniki

28-09-2018  Dywaniki

Oferujemy szeroką gamę dywaników. Dywaniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mogą być stosowane w szczególności w obszarach mieszkalnych, ale także w biurach lub salach konferencyjnych. Dostarczamy dywany do przestrzeni o różnym poziomach obciążenia. Dywaniki można wybierać z wielu kolorów i rozmiarów w zależności od Państwa życzenia. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt przez telefon lub osobiście.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...