Tekstylia i obuwie - Oferty

Nakładki na schody

16-03-2018  Nakładki na schody

Sprzedajemy nakładki na schody. Masz drewniane lub metalowe schody, możesz zaopatrzyć je w praktyczne nakładki na schody. W naszej ofercie oferujemy nakładki na schody. Nakładki można wybierać z wielu kolorów, od jasnego odcienia do najciemniejszego. Wymiary nakładek na schody 28 x 65 cm. Więcej na naszej stronie internetowej.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Dywaniki

14-03-2018  Dywaniki

Oferujemy szeroką gamę dywaników. Dywaniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mogą być stosowane w szczególności w obszarach mieszkalnych, ale także w biurach lub salach konferencyjnych. Dostarczamy dywany do przestrzeni o różnym poziomach obciążenia. Dywaniki można wybierać z wielu kolorów i rozmiarów w zależności od Państwa życzenia. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt przez telefon lub osobiście.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tanie dywany - wyprzedaż

01-03-2018  Tanie dywany - wyprzedaż

Tanie dywany - wyprzedaż. Dostarczamy naszym klientom tanie dywany. Wysokiej jakości dywany w atrakcyjnej cenie promocyjnej, można wybierać spośród wielu rodzai od klasycznych, sztuk-owych po dywany dziecięce. W zależności od rzeczywistej oferty. Nawet wśród tanich dywanów można znaleźć jakościowy materiał, oryginalne wzornictwo i praktyczne akcesoria do każdego wnętrza. Skontaktuj się z nami, a my chętnie doradzimy podczas wyboru i pomożemy z montażem.

Firma: HOLTEX a.s.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Obciążeniowe stroje kąpielowe

28-02-2018  Obciążeniowe stroje kąpielowe

Oferujemy profesjonalne stroje kąpielowe obciążeniowe do celów szkoleniowych. Obciążenie wykonane jest z wysokiej jakości i komfortowego materiału, który jest nie tylko wygodny, ale także bardzo funkcjonalny. Oferujemy różne opcje kolorystyczne obciążenia dla strojów kąpielowych. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.