Transport, przewóz, składowanie - Oferty

Wynajem powierzchni magazynowej Havířov

16-08-2018  Wynajem powierzchni magazynowej Havířov

Możemy wynająć przestrzeń magazynową w Havířov. Mamy magazyny o łącznej powierzchni 940 m2. Oferowane magazyny w Havířov istnieją ogromne możliwości składowania produktów, które nie koniecznie muszą być w środowisku wolnym od kurzu. Schowek zapewnia komfort cieplny w temperaturze co najmniej 5 ° C, a maksymalna temperatura 15 ° C Skontaktuj się z nami, podaj nam swoje wymagania, a my zrobimy wszystko, tak, że już zostały spełnione.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Powierzchnie magazynowe - Severní Morava

12-08-2018  Powierzchnie magazynowe - Severní Morava

Świadczymy profesjonalne usługi magazynowania, takie jak oferowanie miejsca jakością oraz dodatkowych usług, aby osiągnąć w całej Severní Moravě. Jeśli trzeba przechowywać wysokiej jakości towarów, produktów i materiałów, prosimy o kontakt. Nasze magazyny znajdują się w Havířově z łatwą dostępnością. Jesteśmy szybkie, niezawodne i niedrogie opcji w północnych Morawach. Napisz, zadzwoń, aby uzyskać szczegółową ofertę naszych usług.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Profesjonalne systemy magazynowania

11-08-2018  Profesjonalne systemy magazynowania

Usługi magazynowe oferujemy już od dłuższego czasu, w tym czasie zbudowaliśmy system profesjonalnej obsługi pamięci masowej, aby umożliwić sprawne funkcjonowanie całego procesu magazynowania. Nasze usługi dzięki wyrafinowanym systemem usług magazynowania stały się szybkie, wysokiej jakości, gładkie i najbardziej wiarygodne. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, a nawet nasze usługi, aby osiągnąć maksymalny górny wiedzę. Skontaktuj się z nami.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Rozładunek sprzętu transportującego

10-08-2018  Rozładunek sprzętu transportującego

W ramach oferowanych przez nas usług magazynowania stawiamy na każdy szczegół związany z udanym przechowywaniem. Jedną z tych ważnych cech jest rozładunek sprzętu transportującego towary. Rozładunku, jak również ponownego załadunku towarów należy zwrócić szczególną uwagę. Słaba obsługa towarów może oznaczać awarię całego procesu magazynowania. Dlatego skupiamy się na rozładunek towarów sprzętu, gdzie można mieć oko na każdy kawałek towar indywidualnie obchodzenia.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Usługi magazynowania

09-08-2018  Usługi magazynowania

Polecamy usługi magazynowe. Zapewniamy profesjonalne usługi dostosowane związane przechowywania. Oferujemy przechowywanie towarów w naszych obszarach magazynowych jakości, rozładunku, a następnie przeładunek towarów, przeładunek towarów niezawodne, ważenie, pakowanie i przepakowywanie towarów, a wszystkie formalności związane z ewidencji, obsługi i wysyłki. Prowadzimy profesjonalne usługi magazynowania i jesteśmy w tym dobrzy! Kontakt z nami!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tekst jest tłumaczony tłumaczenie automatyczne.
Trzeba przechowywać towar na zimno?

09-08-2018  Trzeba przechowywać towar na zimno?

Trzeba przechowywać towar na zimno? Oferujemy bezpłatny pojemność chłodzonej powierzchni magazynowej 2-8 ° C. Nie tylko do przechowywania, ale także wszystkie usługi logistyczne. Istnieje również pozycje podajnik palet. Przechowywane prawie wszystkich towarów wymagające stałej temperatury 2-8 ° C, Towar termolabilne być transportowane do miejsca przeznaczenia dla utrzymania warunków temperaturowych dzięki własnej floty z czujnikach temperatury on-line.

Firma: ZZM, spol. s r.o
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Tekst jest tłumaczony tłumaczenie automatyczne.
Regulacja temperatury MAGAZYN Modrice

09-08-2018  Regulacja temperatury MAGAZYN Modrice

Znając ilość wolnego - przedział pozycji - w magazyn o kontrolowanej temperaturze. On-line monitorowanie temperatury, wilgotności, wolnym od pyłu. Głównie prowadziliśmy przechowywania leków, ale mamy też miejsca dla zakresu, który nie wymaga specjalnych warunków przechowywania. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami ze sobą za pośrednictwem naszego magazynu i przygotować ofertę zgodnie z własnymi wymaganiami.

Firma: ZZM, spol. s r.o
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Działalność magazynowa z transportem

08-08-2018  Działalność magazynowa z transportem

Każdy klient wymaga przede wszystkim indywidualnej obsługi, że staramy się doprowadzić do sukcesu. Jednym z popularnych działań naszych usług magazynowych jest możliwość transportu, czyli dystrybucja towarów w Europie. Nie trzeba już patrzeć na każdy z jego wyraźną prośbę od innego dostawcy, prosimy o kontakt. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie operacji magazynowych z możliwością zabezpieczenia ruchu w Europie. Kontakt z nami!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Pakowanie i przepakowywanie towarów

05-08-2018  Pakowanie i przepakowywanie towarów

Usługi magazynowania nie tylko trzeba oferować wystarczającą przestrzeń, ale również inne dodatkowe równie ważne elementy. Pakowanie i przepakowywanie towarów jest jednym z wielu profesjonalnych usług związanych z przechowywaniem oferujemy naszym klientom. Każdy poszczególne towary przeznaczone do składowania ma potrzeby, które staramy się zabezpieczyć, tak, że na etapie wyprawy z magazynu w pełni pasuje. Kładziemy nacisk na jakość pakowania i przepakowywania towarów.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Magazyny jakość w zasięgu ręki

04-08-2018  Magazyny jakość w zasięgu ręki

Szukasz miejsca do przechowywania produktów, materiałów, towarów itp? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Nasza pojemność liczona o łącznej powierzchni 940 m2. Ponadto, o regulowanej temperaturze bezpyłowo, z możliwością kontrolowanego temperatury w zależności od potrzeb przechowywanych towarów, począwszy od 5 ° C do maksymalnej temperatury 15 ° C Sukces na wyciągnięcie ręki? Są przechowywanie wysokiej jakości profesjonalnych usług magazynowych o wartości dodanej.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Przechowywanie - załadunek i rozładunek

03-08-2018  Przechowywanie - załadunek i rozładunek

Załadunek i rozładunek towarów w związku z przechowywaniem produktów w naszej siedzibie, wpływy z VZV. Wierzymy, że precyzja, to więcej niż tylko załadunek i rozładunek towarów, to przyczynia się do ogólnej jakości obrazu profesjonalnych firm świadczących usługi. Nasz szeroki repertuar usług zdolnych do wykonania do docenić wszystkich naszych dotychczasowych klientów. Skontaktować się z nami za siebie, jesteśmy zadowoleni z naszych usług, aby wyjaśnić szczegółowo.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Administracja usługi magazynowania

02-08-2018  Administracja usługi magazynowania

Jakość usługi magazynowania stanowią znacznie więcej niż tylko miejsce do przechowywania. Zapewniamy, że nasze usługi są najlepsze w całym regionie, co robimy. W związku z tym, zasilanie wartość dodaną jakości bezpyłowe i obszar pamięci o kontrolowanej temperaturze o minimalnej temperaturze od 5 ° C do maksymalnej temperatury 15 ° C, są usługi, które ułatwiają pracę. Będziemy dostarczać wszystkich czynności administracyjnych związanych z magazynowania i transportu. Kontakt z nami!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Składowania towarów- ważenie, pakowanie

01-08-2018  Składowania towarów- ważenie, pakowanie

Proces dostaw składa się z wielu ważnych elementów, które muszą zapewnić profesjonalną pomoc. To będzie zdecydowanie potwierdziła wszystkich naszych klientów, z którymi mamy przywilej pracować. Wynajmujemy jakości powierzchni magazynowej z szerokiej gamy profesjonalnych usług magazynowych, takich jak ważenie towarów, opakowań, prowadzenie ewidencji i innych niezbędnych dokumentów. Kontakt z nami!

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Pakowanie, przechowywane towarów

29-07-2018  Pakowanie, przechowywane towarów

Magazynowanie towarów, które są zaangażowane, bierzemy bardzo poważnie, wymóg związany z przechowywaniem nie jest nam obcy. Będziemy dostarczać pakowanie produktu, rozpakowanie, lub jeśli sytuacja tego wymaga i przeładowanie. W przypadku szukasz wiarygodnego partnera dla swoich produktów magazynowych, skontaktuj się z nami, bardzo szczęśliwy z Tobą w celu ustalenia konkretnych szczegółów. Dostarczamy opakowania wysokiej jakości do przechowywanych towarów.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...
Profesjonalna obsługa towarów

28-07-2018  Profesjonalna obsługa towarów

Zabezpieczymy Wasze towary i zapewnimy nie tylko doskonałe warunki przechowywania, a także profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy są drobiazgowymi i dokładnymi specjalistami, którzy na pewno wiedzą, jak radzić sobie żadnych towarów, tak aby uniknąć uszkodzeń i utraconej wartości. Uznajemy znaczenie operacji magazynowych w całym procesie działalności gospodarczej, ale także na ich podejście do pracy. Skontaktować się z nami, a swoje produkty będziemy wiernie miłości i uwagi.

Firma: CORTAR SERVICE s.r.o.
Kraj: cz Republika Czeska Więcej...